Karjeras testi - Licejs

Tici saviem spēkiem, sapņi piepildās!
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Pāriet uz saturu
 Karjeras testi
Kāpēc ir grūti pieņemt lēmumu? Ikviena izvēle cilvēka dzīvē tiek izdarīta, balstoties uz iegūto informāciju un tās izvērtējumu. Lai gan mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi informācijas iegūšanas avoti, tomēr neapjukt lielajā informācijas plūsmā un pieņemt pareizo lēmumu nav viegli. Pat tad, ja pacietīgi tiktu pētītas izglītības iestāžu mājas lapas un uzsākts maratona skrējiens pa skolām, koledžām un augstskolām, tas radītu vēl lielāku apjukumu, tāpēc vispirms ir jāizveido atbilstošs maršruts.
Pirms ceļa sākuma pamēģiniet ielūkoties sevī, lai uzzinātu par sevi vairāk nekā Jūs jau zināt. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti testi un aptaujas, kas palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem, kas ir svarīgi Jūsu profesionālajā izvēlē:
Ko īsti es gribu? Manas profesionālās intereses, dzīves un darba vērtības un vajadzības.
Vai es to protu? Mans potenciāls, spējas, psiholoģiskās īpatnības.


Ja, iepazīstoties ar testa rezultātiem, Jums ir izdevies patstāvīgi izdarīt secinājumus par savu profesionālo izvēli un karjeru – laiks rīkoties!
Ja Jums ir nepieciešama palīdzība testu rezultātu interpretācijā, profesionālās piemērotības noteikšanā, atbilstošās izglītības iegūšanā vai darba meklējumos, to var sniegt skolas pedagoģi karjeras konsultanti.
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Reģ.Nr. 40900030337

Adrese:
Tautas iela 59, Daugavpils,
Latvija, LV-5404.
Kanceleja:
+37165431076
+37129530146
E-pasts:
pasts@licejs.lv
Atgriezties pie satura