Sasniegumi - Tehnoloģiju licejs

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Sasniegumi

Arhīvs
Skolēnu mācību sasniegumi
2020./2021.m.g.

Vidējā balle - 8,4




Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Sofija Jepifanova, Drago Katkevičs, Anna Lavrenova, Valērija Siņeviča, Arsenijs Sukonkins, Dominiks Dekterevs, Serafims Fomins, Katrina Jakimeca, Jegors Andrusevičs, Amelija Dubina, Milana Gaiļevska, Anna Jermolajeva, Kirills Molotoks, Nikita Orlovs, Amelija Simonova, Andrejs Bogdanovičs, Darijs Bogdanovs, Aleksandra Gusarova, Adriana Meļentjeva, Gļebs Rodionovs, Darja Skuķe,Sofija Zile,Damirs Zinčonoks,
3.plūsma – Andžejs Lapinskis, Timurs Petrovs, Deniss Vasiļjevs, Kirills Derjugins, Viktorija Maikova, Gabriela Plociņa, Martins Bluzmanis, Eva Burunova, Arīna Didiča, Vladlens Šostaks, Sofija Bogdanova, Edvards Dubino, Marija Kozlova, Kirills Kukulo, Alisa Ticko,
4.plūsma – Dominika Dzedzele, Darija Kuzminova, Nikita Sauts, Jaromirs Vjaters, Diāna Bitiņa, Sofija Nedvede, Vladimirs Jevsejevs, Marks Šimanskis, Fjodors Bočarovs, Aleksandrs Giņko, Anna Mamonova, Jelizaveta Ozerska,
5.plūsma – Andrejs Dorofejevs, Larija Novikova, Veronika Krasovska, Valērija Maksimova, Marija Marčenko, Kirils Mitrofanovs, Anastasija Osipova, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Sofija Mackeviča, Arina Trutjko,
6.plūsma – Gļebs Aļhimenko, Valerija Makarova, Aleksejs Makašins, Viktorija Želve, Anastasija Lukoškova, Izabella Lieguma, Gļebs Zilis, Dainis Bivka, Viktors Bogdanovičs,, Daniils Ivanovs, Arīna Ridionova, Artemijs Stašāns,
7.plūsma – Evelina Afanasjeva, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Martins Magomedovs, Aļesja Agafonova,
8.plūsma – Alise Ovčinko,
9.plūsma -  Anastasija Kurmeļova, Eiženija Vasiļjeva, Artjoms Zobņins,
10.plūsma – Solvita Gabrāne, Darina Saļkovska,
11.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Marija Elksniņa, Polina Jeļina, Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova, Alīna Stašāne, Milana Tarvide,
12.plūsma – Sergejs Čapulis, Maksims Ģermanovičs, Elīza Iļjina, Anna Jevtušina, Anastasija Makarova, Valerija Aksjonova, Jekaterina Fjodorova, Aleksejs Meļkovs, Marija Novicka, Ieva Paļčevska, Pāvels Semjonovs, Uma Cirse, Ksenija Kļimova, Natalija Koreņevska, Olga Sergičeva.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Elīna Račko, Edgars Romancevičs, Evija Bivka, Kristiāns Žuselis,
3.plūsma – Marija Margeviča,Valerija Jeremejeva, Jeļizaveta Kuzņecova,
5.plūsma – Milana Lavrinoviča, Sofija Vasiļjeva,
6.plūsma – Sofija Mogorite,
7.plūsma – Ksenija Ņikitina,
8.plūsma – Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
10.plūsma – Maksims Kirillovs,
12.plūsma – Julija Zabrodina, Līna Ņikitina.

Olimpiāžu rezultāti 2020./2021.m.g.
 
2020.-2021.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 39, 2.vietas - 36, 3.vietas - 33, atzinības - 38. Kopā ieguva 146 godalgotas vietas. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 18 godalgotās vietas, Latgales zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 8 godalgotās vietas, valsts zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 4 godalgotās vietas.

Labākie gada licejisti

2020./2021.m.g. – Julija Zabrodina (12.kl.)
2019./2020.m.g. – Maksims Kirrilovs (9.kl.)
2018./2019.m.g. – Alisa Turukova (12.kl.)
2017./2018.m.g. – Stanislavs Jefimovs (12.kl.)
2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.)
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.)
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.)
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.)
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.)
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2020./2021.m.g.

Vidējā balle - 8,2


 

Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

 
2.plūsma – Sofija Jepifanova, Drago Katkevičs, Anna Lavrenova, Elīna Račko, Valērija Siņeviča, Serafims Fomins, Jegors Andrusevičs, Milana Gaiļevska, Nikita Orlovs, Edgars Romancevičs, Andrejs Bogdanovičs, Aleksandra Gusarova, Gļebs Rodionovs, Darja Skuķe, Sofija Zile, Kristians Žuselis,
 
 
3.plūsma – Andžejs Lapinskis, Marija Margeviča, Timurs Petrovs, Viktorija Maikova, Martins Bluzmanis, Eva Burunova, Arīna Didiča, Sofija Bogdanova, Marija Kozlova, Jeļizaveta Kuzņecova, Alisa Ticko,
 
 
4.plūsma (starpvērtējumā) – Darija Kuzminova, Jaromirs Vjaters, Sofija Nedvede, Anna Mamonova, Jelizaveta Ozerska,
 
 
5.plūsma – Larija Novikova, Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Kirils Mitrofanovs, Anastasija Osipova, Sofja Vasiļjeva, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans,
 
 
6.plūsma – Viktorija Želve, Dainis Bivka, Arīna Rodionova, Artemijs Stašāns,
 
 
7.plūsma (starpvērtējumā) – Evelina Afanasjeva, Nikola Kursīte, Aļesja Agafonova,
 
 
8.plūsma – Alise Ovčinko, Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
 
 
9.plūsma -   Anastasija Kurmerļova, Artjoms Zobņins,
 
 
10.plūsma (starpvērtējumā) -   Arina Aļhimenko, Solvita Gabrāne, Maksims Kirillovs,
 
 
11.plūsma – Marija Elksniņa, Polina Jeļina, Marija Smirnova, Milana Tarvide,
 
 12.plūsma – Anna Jevtušina, Valerija Aksjonova, Jekaterina Fjodorova, Marija Novicka, Ieva Paļčevska, Pāvels Semjonovs, Uma Cirse.

 
Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

 
2.plūsma – Evija Bivka,
 
 
3.plūsma – Valerija Jeremejeva,
 
 
6.plūsma – Sofija Mogorite,
 
 
7.plūsma (starpvērtējumā) – Ksenija Ņikitina,
 
 
11.plūsmā – Jeļizaveta Sivačova,
 
 
12.plūsmā – Julija Zabrodina, Līna Ņikitina.

Skolēnu mācību sasniegumi
2019./2020.m.g.

Vidējā balle - 8,26
 




Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Vasilisa Sokolova, Kirills Derjugins, Lana Gončaronoka, Viktorija Maikova, Emīlija Saviča, Martins Bluzmanis, Arīna Didiča, Vladlens Šostaks, Sofija Bogdanova, Marija Kozlova, Kirills Kukulo, Alisa Tičko,
3.plūsma – Dominika Dzedzele, Marks Goriņa, Darija Kuzminova, Jaromirs Vjaters, Amelija Astašonoka, Sofija Nedvede, Agata Delvere, Sofija Ivanova, Vladimirs Jevsejevs, Marks Šimanskis, Majs Krasiļņikovs, Anna Mamonova, Jelizaveta Ozerska,
4.plūsma – Andrejs Dorofejevs, Milana Lavrinoviča, Kirils Mitrofanovs, Anastasija Osipova, Sofja Vasiļjeva, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Sofija Mackeviča,
5.plūsma – Viktorija Želve, Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Dainis Bivka,
6.plūsma – Evelina Afanasjeva, Oskars Iļiško, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Anastasija Rogožina, Aļesja Agafonova, Polīna Tretjakova,
7.plūsma - Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
8.plūsma – Anastasija Kurmeļova,
9.plūsma -   Daniela Kudrjavceva, Darija Fomina, Diāna Agafonova, Aleksandrs Bulanovs, Jana Jaceņuka, Solvita Gabrāne, Anastasija Smirnova,
10.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
12.plūsma – Anna Braževiča, Santa Kumpiņa, Vinsents Sivačovs.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Andžejs Lapinskis, Marija Margeviča, Timurs Petrovs, Valerija Jeremejeva,
3.plūsma – Aleksandrs Giņko,
5.plūsma – Sofija Mogorite,
6.plūsma – Ksenija Ņikitina,
9.plūsma – Maksims Kirillovs,
11.plūsma – Julija Zabrodina, Līna Ņikitina.

Olimpiāžu rezultāti 2019./2020.m.g.

2019.-2020.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 42, 2.vietas - 34, 3.vietas - 47, atzinības - 33. Kopā ieguva 156 godalgotas vietas. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 7 godalgotās vietas, Latgales zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 7 godalgotās vietas, valsts zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 3 godalgotās vietas.

Labākie gada licejisti

2019./2020.m.g. – Maksims Kirrilovs (9.kl.)
2018./2019.m.g. – Alisa Turukova (12.kl.)
2017./2018.m.g. – Stanislavs Jefimovs (12.kl.)
2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.)
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.)
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.)
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.)
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.)
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2019./2020.m.g.

Vidējā balle - 8,1


 

Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Timurs Petrovs, Emīls Rutks, Vasilisa Sokolova, Kirills Derjugins, Viktorija Maikova, Emīlija Saviča, Martins Bluzmanis, Daniils Morenko, Vladlens Šostaks, Valerija Jeremejeva, Nikola Stocka,

3.plūsma – Darija Kuzminova, Jaromirs Vjaters, Amelija Astašonoka, Sofija Nedvede, Sofija Ivanova, Vladimirs Jevsejevs, Marks Šimanskis, Aleksandrs Giņko,  Anna Mamonovs,

4.plūsma – Andrejs Dorofejevs, Larisa Novikovs, Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Sofja Vasiļjeva, Andrejs Losāns, Andrians Massans,

5.plūsma – Viktorija Želve, Vladimirs Fomins, Dainis Bivka, Arīna Rodionova,

6.plūsma – Evelina Afanasjeva, Oskars Iļiško, Nikola Kursīte, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Anastasija Rogožina, Aļesja Agafonova, Polīna Tretjakova,

7.plūsma – Artjoms Loss, Liana Šaternika,

9.plūsma -   Aleksandrs Bulanovs,  Maksims Kirillovs, Anastasija Domaševa,

10.plūsma –Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,

11.plūsma – Julija Zabrodina, Līna Ņikitina,

12.plūsma – Anna Braževiča, Vinsents Sivačovs.

 
Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Andžejs Lapinskis, Marija Margeviča,
 
5.plūsma – Sofija Mogorite
 
6.plūsma – Ksenija Ņikitina.

Skolēnu mācību sasniegumi
2018./2019.m.g.

Vidējā balle - 8,2



Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

 
2.plūsma – Dominika Dzedzele, Marks Goriņa, Darija Kuzminova, Nikita Sauts, Jaromirs Vjaters, Amelija Astašonoka, Sofija Nedvede, Agata Delvere, Vladimirs Jevsejevs, Marks Šimanskis, Aleksandrs Giņko, Anna Mamonova, Jelizaveta Ozerska,
 
3.plūsma – Andrejs Dorofejevs, Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Marija Marčenko, Kirils Mitrofanovs, Anastasija Osipova, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Ksenija Judajeva, Sofija Mackeviča,
 
4.plūsma – Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Iļja Sarajevs, Dainis Bivka, Anastasija Lukoškova, Viktorija Želve,
 
5.plūsma – Evelina Afanasjeva, Oskars Iļiško, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Anastasija Rogožina, Aļesja Agafonova,
 
6.plūsma - Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
 
7.plūsma – Vladimirs Bazans, Ksenija Gagarina, Artjoms Zobņins,
 
8.plūsma -   Darija Fomina, Eva Ivanova, Darina Saļkovska, Aleksandrs Bulanovs, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Anastasija Domaševa,
 
9.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Marija Elksniņa,
 
10.plūsma –Natālija Bogdaņenko, Līna Ņikitina,
 
11.plūsma – Anna Braževiča, Vinsents Sivačovs,
 12.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Jeļizaveta Zalivanskiha, Ennata Viļuma.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

 
4.plūsma – Sofija Mogorite,
 
5.plūsma – Ksenija Ņikitina,
 
9.plūsma – Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
 
10.plūsma – Julija Zabrodina,
 
12.plūsma – Alisa Turukova.

Olimpiāžu rezultāti 2018./2019.m.g.

 
2018.-2019.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 33%, 2.vietas -31%, 3.vietas - 26%, atzinības - 16% no visu pilsētas un novada olimpiāžu vietu skaita. Kopā ieguva 208 godalgotas vietas. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 12 godalgotās vietas un 2 godalgotās vietas Latvijas Skolēnu  Zinātniskās pētniecības darbu konferencē.

Labākie gada licejisti

2018./2019.m.g. – Alisa Turukova (12.kl.)
2017./2018.m.g. – Stanislavs Jefimovs (12.kl.)
2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.),
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.),
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.),
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.),
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.),
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2018./2019.m.g.


Vidējā balle - 8,2





Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Beāte Abasara, Dominika Dzedzele, Darija Kuzminova, Nikita Sauts, Jaromirs Vjaters, Amelija Astašonoka, Agata Delvere, Vladimirs Jevsejevs, Marks Šimanskis, Jelizaveta Ozerska,
3.plūsma –Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Kirils Mitrofanovs, Sofja Vasiļjeva, Artūrs Astamonovs, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Sofija Mackeviča,
4.plūsma – Juliana Abajeva, Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Dainis Bivka, Anastasija Lukoškova, Viktorija Želve,
5.plūsma – Oskars Iļiško, Nikola Kursīte, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Martins Magomedovs, Anastasija Rogožina, Aļesja Agafonova,
6.plūsma - Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
7.plūsma – Anastasija Kurmeļova, Dmirtijs Važeņins, Artjoms Zobņins,
8.plūsma -   Darija Fomina, Eva Ivanova,  Darina Saļkovska, Diāna Agafonova, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs,
9.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
10.plūsma – Julija Zabrodina, Līna Ņikitina, Natalija Koreņevska,
11.plūsma – Anna Braževiča,
12.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Ennata Viļuma.
 
Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Sofija Nedvede, Aleksandrs Giņko,
4.plūsma – Sofija Mogorite,
5.plūsma – Ksenija Ņikitina
12.plūsma – Alisa Turukova.
Skolēnu mācību sasniegumi
2017./2018.m.g.

Vidējā balle - 8,24



Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Andrejs Dorofejevs, Larija Novikova, Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Marija Marčenko, Anastasija Osipova, Vlada Šapiro, Sofja Vasiļjeva, Artūrs Astamonovs, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Natans Samuilovs, Jelizaveta Tuvakina, Ksenija Judajeva, Arturs Poišs,
3.plūsma – Vladimirs Fomins, Anastasija Korsakova, Arīna Rodionova, Iļja Sarajevs, Dainis Bivka, Arsenijs Ivanovs, Anastasija Lukoškova, Polina Vera Slavecka, Sofija Agafonova, Jevgenijs Petrovs, Vladislavs Žuks, Brigita Širina,
4.plūsma – Evelina Afanasjeva, Ivans Bogatkevičs, Oskars Iļiško, Jans Ruds,  Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Kirills Božkovs, Daniels Derjugins, Martins Magomedovs, Aļesja Agafonova, Arturs Timofejevs, Polīna Tretjakova,
5.plūsma - Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Liana Šaternika,
6.plūsma –Anastasija  Kurmeļova, Vladimirs Bazans, Anastasija Orlovska, Dmitrijs Važiņins, Arina Perkune,
7.plūsma -   Darija Fomina, Darina Saļkovska, Diāna Agafonova, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Sofija Verhoviča,
8.plūsma –Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova, Marija Elksniņa,
9.plūsma – Sergejs Čapulis, Natālija Bogdaņenko,
10.plūsma – Valērija Ivanova,
11.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova,
12.plūsma – Stanislavs Jefimovs, Karmena Karole.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Kirils Mitrofanovs,
3.plūsma – Sofija Mogorite, Viktorija Želve,
4.plūsma – Ksenija Ņikitina,
9.plūsma – Līna Ņikitina, Julija Zabrodina,
11.plūsma – Alisa Turukova,
12.plūsma – Diana Jermolova.

Olimpiāžu rezultāti 2017./2018.m.g.

2017.-2018.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 38%, 2.vietas -28%, 3.vietas - 24%, atzinības - 21% no visu pilsētas un novada olimpiāžu vietu skaita. Kopā ieguva 201 godalgoto vietu. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 15 godalgotās vietas un 4 godalgotās vietas Latvijas Skolēnu  Zinātniskās pētniecības darbu konferencē.

Labākie gada licejisti

2017./2018.m.g. – Stanislavs Jefimovs (12.kl.)
2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.),
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.),
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.),
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.),
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.),
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2017./2018.m.g.


Vidējā balle - 8,2




 
 
Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:
 
2.plūsma – Ksenija Čible, Larija Novikova, Eva Jamrovska, Marks Knišovs, Milana Lavrinoviča, Anna Leibča, Marija Marčenko, Kirils Mitrofanovs, Anastasija Osipova, Sofja Vasiļjeva, Artūrs Astamonovs, Maija Kezina, Andrejs Losāns, Andrians Massans, Karina Giloveiņa, Gļebs Jodčiks, Ksenija Judajeva, Arturs Poišs,
3.plūsma – Juliana Abajeva, Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Iļja Sarajevs, Dainis Bivka, Arsenijs Ivanovs, Anastasija Lukoškova, Vladislavs Žuks,
4.plūsma – Evelina Afanasjeva, Violeta Inozemceva, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Aļesja Agafonova,
5.plūsma - Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Andrejs Mihailovs, Liana Šaternika,
6.plūsma – Adrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Ņikita Spriņģis, Ivans Bočarovs,  Anastasija Orlovska, Arina Petkune,
7.plūsma -   Darija Fomina, Diāna Agafonova, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs,
8.plūsma – Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova, Marija Elksniņa,
9.plūsma – Līna Ņikitina, Natālija Bogdaņenko,
11.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Alisa Turukova,
12.plūsma – Karmena Karole.

Skolēnu mācību sasniegumi
2016./2017.m.g.


Vidējā balle - 8,3




Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Juliana Abajeva,  Daniils Buls, Alisa Isupova, Anastasija Korsakova, Alisa Kotoviča, Valerija Makarova, Iļja Sarajevs, Dainis Bivka, Viktorija Gabrena, Anastasija Lukoškova, Polina Vera Slavecka, Marija Jeļina, Jevgenijs Petrovs, Artemijs Stašāns, Vladislavs Žuks, Brigita Širina,
3.plūsma – Evelina Afanasjeva, Violeta Inozemceva, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Kirills Božkovs, Daniels Derjugins, Martins Magomedovs, Anastasija Rogožina, Antons Zils, Aļesja Agafonova,
4.plūsma - Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Jeļizaveta Jurjeva, Andrejs Mihailovs, Liana Šaternika,
5.plūsmaAdrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Ņikita Spriņģis, Ivans Bočarovs,  Ksenija Gagarina,  Dmitrijs Važeņins, Artjoms Zobņins, Arina Perkune,
6.plūsma -   Darija Fomina, Darina Saļkovska, Arina Aļhimenko, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Anastasija Domaševa, Solvita Gabrāne, Jūlija Razumova, Sofija Verhoviča,
7.plūsmaKristiāns Čunčulis, Marija Smirnova, Alīna Stašāne, Milana Tarvide, Varvara Leščova, Marija Elksniņa,
8.plūsmaSergejs Čapulis, Līna Ņikitina, Natālija Bogdaņenko, Natalija Koreņevska,
9.plūsma – Vinsents Sivačovs, Ilija Volkovs, Anna Braževiča, Poļina Braževiča,Santa Kumpiņa,
10.plūsma – Anna Fedotova,
12.plūsma – Gļebs Gagarins, Valērija Rakša.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Sofija Mogorite, Viktorija Želve,
3.plūsma – Ksenija Ņikitina,
4.plūsma – Anna Maskaļova,
5.plūsma – Vladimirs Bazans,
6.plūsma – Diāna Agafonova,
7.plūsma – Jeļizaveta Sivačova,
8.plūsma – Julija Zabrodina,
11.plūsma – Diana Jermolova,
12.plūsma – Arturs Petrovs.

Olimpiāžu rezultāti 2016./2017.m.g.

2016.-2017.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 41%, 2.vietas -33%, 3.vietas - 25%, atzinības - 17% no visu pilsētas un novada olimpiāžu vietu skaita. Kopā ieguva 201 godalgoto vietu. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 18 godalgotās vietas un 7 godalgotās vietas Latgales reģiona zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

Pēc 2016.-2017.mācību gada valsts olimpiāžu un konkursu rezultātiem Krievu licejs saņēma ATA KRONVALDA FONDA balvu par 2.vietu valstī lielo skolu grupā.

Labākie gada licejisti

2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.),
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.),
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.),
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.),
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.),
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2016./2017.m.g.


Vidējā balle - 8,2




 
Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Juliana Abajeva,  Daniils Buls, Alisa Isupova, Nikita Kirillovs, Anastasija Korsakova, Valerija Makarova, Dainis Bivka, Viktors Bogdanovičs, Viktorija Gabrena, Arsenijs Ivanovs, Anastasija Lukoškova, Polina Vera Slavecka, Jevgenijs Petrovs, Artemijs Stašāns, Viktorija Želve, Vladislavs Žuks, Aleksandrs Gaļašs, Darja Lavrinoviča, Brigita Širina,
3.plūsma – Evelina Afanasjeva, Ksenija Ņikitina, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Kirills Božkovs, Daniels Derjugins, Karolina Kosenoka, Antons Zils,
4.plūsma - Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Andrejs Mihailovs, Aleksejs Sivačovs, Liana Šaternika,
5.plūsma - Ņikita Spriņģis, Ivans Bočarovs,  Ksenija Gagarina,  Dmitrijs Važeņins, Artjoms Zobņins, Iļja Bratko, Arina Perkune,
6.plūsma -   Darija Fomina, Diāna Agafonova, Arina Aļhimenko,
7.plūsma – Marija Smirnova, Milana Tarvide, Varvara Leščova, Anna Turčenko, Marija Elksniņa,
8.plūsma – Līna Ņikitina, Natālija Bogdaņenko, Julija Zabrodina, Natalija Koreņevska,
9.plūsma – Vinsents Sivačovs, Ilija Volkovs,
10.plūsma – Anna Fedotova,
11.plūsma – Karmena Karole,
12.plūsma – Gļebs Gagarins, Valērija Rakša.
 
Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Vladimirs Fomins, Arīna Rodionova, Iļja Sarajevs, Sofija Mogorite,
5.plūsma – Vladimirs Bazans,
7.plūsma – Jeļizaveta Sivačova,
11.plūsma – Diana Jermolova,
12.plūsma – Arturs Petrovs.
Skolēnu mācību sasniegumi
2015./2016.m.g.


Vidējā balle - 8,3




Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Evelina Afanasjeva, Ivans Bogatkevičs, Amēlija Gerbredere, Daniela Katrina Miņenkova, Jans Ruds, Ivans Ziļs, Violeta Inozemceva, Ksenija Kozlova, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Stepans Sokolovs, Sebastians Žigarkovs, Kirills Božkovs, Karolina Kosenoka, Martins Magomedovs, Anastasija Rogožina, Arturs Timofejevs,
3.plūsma – Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Jeļizaveta Meļihova, Nikola Samuilova, Katrina Dedele, Andrejs Mihailovs, Aleksejs Sivačovs,
4.plūsma – Adrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Ņikita Spriņgis, Anastasija Orlovska, Artjoms Zobņins, Arina Perkune,
5.plūsma – Artems Petrovs, Karina Bezdele, Darija Fomina, Darina Saļkovska, Arina Aļhimenko, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Anastasija Domaševa, Sofija Verhoviča,
6.plūsma – Polina Jeļina, Viktorija Šiļina, Alīna Stašāne, Milana Tarvide, Aleksandra Fjodorova, Polina Hohlova, Jūlija Presņakova,  
7.plūsma – Sergejs Čapulis, Ksenija Kļimova, Jekaterina Fjodorova, Natālija Bogdaņenko, Ieva Paļčevska, Darina Voroņina,  
8.plūsma – Vinsents Sivačovs, Ilija Volkovs, Poļina Brazeviča,
9.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Darina Šapeļa,
10.plūsma – Karmena Karole,
11.plūsma – Gļebs Gagarins, Valērija Rakša,
12.plūsma – Karina Šneidere, Arianda Kļopova, Aleksandra Koblence.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

2.plūsma – Ksenija Ņikitina, Deniels Derjugins, Antons Zils,
4.plūsma – Vladimirs Bazans,
5.plūsma – Diāna Agafonova,
6.plūsma – Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
7.plūsma – Līna Ņikitina, Julija Zabrodina,
9.plūsma – Alisa Turukova,
10.plūsma – Diana Jermolova,
11.plūsma – Arturs Petrovs.

Olimpiāžu rezultāti 2015./2016.m.g.

2015.-2016.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 37%, 2.vietas - 25%, 3.vietas - 24%, atzinības - 18% no visu pilsētas un novada olimpiāžu vietu skaita. Kopā ieguva 192 godalgotās vietas. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 25 godalgotās vietas un 5 godalgotās vietas valsts zinātniski pētniecisko darbu konkursā, kopā 30 vietas (40 % no visu vietu skaita pilsētā).

Labākie gada licejisti

2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.),
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.),
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.),
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.),
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.),
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2015./2016.m.g.


Vidējā balle



 
Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

 
2.plūsma – Evelina Afanasjeva, Amēlija Gerbredere, Ksenija Ņikitina, Violeta Inozemceva, Ksenija Kozlova, Nikola Kursīte, Valerija Lebede, Sebastians Žigarkovs, Deniels Derjugins, Martins Magomedovs, Anastasija Rogožina, Antons Zils, Aļesja Agafonova, Arturs Timofejevs, Patriks Upenieks,
 
3.plūsma – Alise Ovčinko, Anna Maskaļova, Aleksejs Sivačovs, Liana Šaternika,
 
4.plūsma – Adrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Ņikita Spriņģis, Eiženija Vasiļjeva, Ivans Bočarovs,  Anastasija Orlovska, Artjoms Kravcovs, Iļja Bratko, Antons Vjaters,   
 
5.plūsma – Jekaterīna Ivanova, Artems Petrovs, Darija Fomina, Darina Saļkovska, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Anastasija Domaševa,
 
6.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Polina Jeļina, Marija Smirnova, Aleksandra Fjodorova, Polina Hohlova, Jūlija Presņakova,
 
7.plūsma – Ksenija Kļimova, Julija Zabrodina, Ieva Paļčevska, Darina Voroņina,
 
8.plūsma – Vinsents Sivačovs, Ilija Volkovs, Poļina Braževiča,  
 
9.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Darina Šapeļa, Alisa Turukova,
 
10.plūsma – Diana Jermolova, Karmena Karole,
 
11.plūsma – Gļebs Gagarins, Arturs Petrovs, Valērija Rakša,
 
12.plūsma – Karina Šneidere.
 
 
Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

 
4.plūsma – Vladimirs Bazans,
 
5.plūsma – Diāna Agafonova,
 
6.plūsma – Jeļizaveta Sivačova,
 
7.plūsma - Līna Ņikitina,
Skolēnu mācību sasniegumi
2014./2015.m.g.


Vidējā balle - 8,3



Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Leons Drujans, Artūrs Mateļonoks, Alise Ovčinko, Diana Spiridova, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Jeļizaveta Meļihova, Nikola Samuilova, Katrina Dedele, Arina Poluektova, Maksims Potašovs, Andrejs Mihailovs, Aleksejs Sivačovs, Liana Šaternika, Ignats Zajecs,
3.plūsma – Evita Beinaroviča, Adrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Vasiļjeva Eiženija, Ivans Bočarovs, Ksenija Gagarina, Anastasija Orlovska, Artjoms Zobņins, Violeta Žusele, Alīna Boļina, Iļja Brako, Anna Dzalbe, Arina Petkuna, Antons Vjaters, Daniils Zils,
4.plūsma – Jekaterīna Ivanova, Artems Petrovs, Karina Bezdele, Darija Fomina, Daniela Giļmanova, Darina Saļkovska, Arina Aļhimenko, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs, Jūlija Razumova, Sofija Verhoviča,
5.plūsma – Polina Jeļina, Viktorija Šiļina, Alīna Stašāne, Aleksandra Fjodorova, Polina Hohlova, Jūlija Presņakova,
6.plūsma – Sergejs Čapulis, Ksenija Kļimova, Jekaterina Fjodorova, Natālija Bogdaņenko, Elīza Iļjina, Natalija Koreņevska, Anna Jefimova, Ieva Paļčevska, Pāvels Semjonovs, Valerija Aksjonova, Darina Voroņina,
7.plūsma – Valērija Ivanova, Ilija Volkovs, Liana Sļedevska,
8.plūsma – Daniels Rožko, Anna Fedotova, Alisa Turukova,
9.plūsma – Karmena Karole,
10.plūsma – Arturs Petrovs, Valērija Rakša,
11.plūsma – Karina Šneidere,
12.plūsma – Dmitrijs Anisko, Raimonds Bogdanovičs.


Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

3.plūsma – Ņikita Spriņgis, Vladimirs Bazans,
4.plūsma – Diāna Agafonova,
5.plūsma – Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
6.plūsma – Līna Ņikitina, Julija Zabrodina,
9.plūsma – Diana Jermolova.


Olimpiāžu rezultāti 2014./2015.m.g.

2014.-2015.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 39%, 2.vietas - 35%, 3.vietas - 24%, atzinības - 19% no visu pilsētas un novada olimpiāžu vietu skaita. Kopā ieguva 227 godalgotās vietas.Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 16 godalgotās vietas un 2 godalgotās vietas valsts zinātniski pētniecisko darbu konkursā, kopā 18 vietas (38 % no visu vietu skaita pilsētā).
 
Pēc 2014.-2015.mācību gada valsts olimpiāžu un konkursu rezultātiem Krievu licejs saņēma ATA KRONVALDA FONDA balvu par 2.vietu valstī lielo skolu grupā.

Labākie gada licejisti

2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.),
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.),
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.),
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.),
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.),
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 
Pēc 2014.-2015. mācību gada centralizēto eksāmenu rezultātiem Draudzīgā Aicinājuma skolu reitingā pilsētu vidusskolu grupā Krievu licejs ieņēma1.vietu - dabaszinībās un latviešu valodā (starp mazākumtautību skolām), 2.vietu – matemātikā.


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2014./2015.m.g.


Vidējā balle


Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

2.plūsma – Leons Drujans, Artūrs Mateļonoks, Alise Ovčinko, Artjoms Loss, Anna Maskaļova, Jeļizaveta Meļihova, Nikola Samuilova, Katrina Dedele, Arina Poluektova, Maksims Potašovs, Milana Bobiļeva, Andrejs Mihailovs, Aleksejs Sivačovs, Liana Šaternika,
3.plūsma – Adrians Formanickis, Anastasija Kurmeļova, Vasiļjeva Eiženija, Ivans Bočarovs, Ksenija Gagarina, Anastasija Orlovska, Valērija Siņakova, Artjoms Zobņins, Violeta Žusele, Jekaterina Goliak, Artjoms Kravcovs, Iļja Brako, Oļegs Rumjancevs, Antons Vjaters, Daniils Zils,
4.plūsma – Jekaterīna Ivanova, Darija Fomina, Daniela Giļmanova, Eva Ivanova, Diāna Agafonova, Arina Aļhimenko, Ilana Plociņa, Jūlija Razumova,
5.plūsma – Polina Jeļina, Alīna Stašāne, Milana Tarvide, Aleksandra Fjodorova,
6.plūsma – Līna Ņikitina, Natālija Bogdaņenko, Natalija Koreņevska, Ieva Paļčevska, Darina Voroņina,
7.plūsma – Ilija Volkovs,
8.plūsma – Anna Fedotova, Alisa Turukova,
10.plūsma – Arturs Petrovs, Valērija Rakša,
12.plūsma – Dmitrijs Anisko.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

3.plūsma – Ņikita Spriņgis, Vladimirs Bazans,
5.plūsma – Marija Smirnova, Jeļizaveta Sivačova,
6.plūsma – Julija Zabrodina,
9.plūsma – Diana Jermolova.


 
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē