Olimpiādes - Tehnoloģiju licejs

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Olimpiādes

Olimpiādes, konkursi > Rezultāti
Olimpiāžu uzvarētāji
2021.-2022. mācību gads

 
Valsts latviešu valodas (mtip) olimpiāde:
Nikola Kursīte (8.kl.) – 1.vieta,
Katrīna Kraine (7.kl.) – 2.vieta.
Skolotājas Ineta Jakovele, Anita Bukeja
Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde:
Nikola Kursīte (8.kl.) – 3.vieta.
Skolotāja Ineta Jakovele
Valsts bioloģijas olimpiāde:
Anna Maskaļova (9.kl.) – 2.vieta,
Grigorijs Gridasovs (10.kl.) – atzinība,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – atzinība.
Skolotāja Ingūna Kostenko
Valsts krievu valodas olimpiāde:
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – 1.vieta.
Skolotāja Ināra Kudrjavska
Valsts matemātikas olimpiāde:
Nikola Samuilova (9.kl.) – 3.vieta,
Antons Grāvelis (12.kl.) – atzinība.
Skolotāji Olga Mikulova, Stanislav Didych,
Alina Magomedova, Iveta Zarāne
Valsts atklātā lingvistikas olimpiāde:
Alesja Agafonova (8.kl.) – atzinība,
Ieva Lozjuka (10.kl.) – atzinība.
Skolotājas Nataļja Koviļina,
Ināra Kudrjavska
Valsts atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde:
Darja Lavrinoviča (7.kl.) – 3.vieta.
Skolotāja Nataļja Izuļena
Valsts atklātā matemātikas olimpiāde:
Aleksandrs Giņko (5.kl.) – 1.vieta,
Marija Marčenko (6.kl.) – 1.vieta,
Milana Lavrinoviča (6.kl.) – 2.vieta,
Dainis Bivka (7.kl.) – 2.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 2.vieta,
Jaromirs Vjaters (5.kl.) – 3.vieta,
Sofija Nedvede (5.kl.) – 3.vieta,
Artūrs Astamonovs (6.kl.) – 3.vieta,
Aleksandrs Gaļašs (7.kl.) – 3.vieta,
Iļja Sarajevs (7.kl.) – 3.vieta,
Liana Šaternika (9.kl.) – 3.vieta,
Nikola Samuilova (9.kl.) – 3.vieta,
Vitālijs Papšs (10.kl.) – 3.vieta,
Vladimirs Jevsejevs (5.kl.) – atzinība,
Kirils Mitrofanovs (6.kl.) – atzinība,
Antons Zils (8.kl.) – atzinība,
Deniels Derjugins (8.kl.) – atzinība,
Gļebs Dacjuks (8.kl.) – atzinība,
Martins Magomedovs (8.kl.) – atzinība,
Polīna Tretjakova (8.kl.) – atzinība,
Antons Grāvelis (12.kl.) – atzinība,
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – atzinība,
Polina Hohlova (12.kl.) – atzinība.
Skolotāji Irēna Okseņuka, Nataļja Ēvalde,
Olga Kaminska, Rita Tankova, Ilona Mackeviča-Maņko,
Irina Poļakova, Tatjana Alika, Olga Mikulova,
Alina Magomedova, Iveta Zarāne, Stanislav Didych
Novada atklātā lingvistikas olimpiāde:
Aļesja Agafonova (8.kl.) – 2.vieta,
Anna Maskaļova (9.kl.) – 2.vieta,
Liana Šaternika (9.kl.) – 3.vieta,
Anastasija Rogožina (8.kl.) – 3.vieta,
Nikola Kursīte (8.kl.) – atzinība,
Mihails Ģermanovičs (9.kl.) – atzinība.
Skolotāja Nataļja Koviļina
Latgales atklātā ģeogrāfijas olimpiāde:
Deniels Derjugins (8.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirllovs (11.kl.) – 1.vieta,
Vladislavs Bogdanovs (6.kl.) – 2.vieta,
Evelīna Afanasjeva (8.kl.) – 2.vieta,
Vladimirs Bazans (10.kl.) – 2.vieta,
Ņikita Zirjanovs (11.kl.) – 2.vieta,
Ilmārs Mazurins (11.kl.) – 2.vieta,
Dainis Bivka (7.kl.) – 3.vieta,
Ksenija Ņikitina (8.kl.) – 3.vieta.
Skolotāji Jeļena Vojevodova, Nataļja Izuļena,
Viktors Kudrjavskis
Pilsētas angļu valodas olimpiāde:
Maija Kezina (6.kl.) – 3.vieta,
Kirils Mitrofanovs (6.kl.) – atzinība,
Marija Marčenko (6.kl.) – atzinība.
Skolotāja Jūlija Danu
Pilsētas matemātikas olimpiāde:
Aleksandrs Giņko (5.kl.) – 1.vieta,
Marks Goriņa (5.kl.) – 1.vieta,
Dainis Bivka (7.kl.) – 1.vieta,
Vladislavs Bogdanovs (6.kl.) – 2.vieta,
Sofija Mogorite (7.kl.) – 2.vieta,
Martins Magomedovs (8.kl.) – 2.vieta,
Ivans Ribņikovs (8.kl.) – 2.vieta,
Vladimirs Jevsejevs (5.kl.) – 3.vieta,
Majs Krasiļņikovs (5.kl.) – 3.vieta,
Kirils Mitrofanovs (6.kl.) – 3.vieta,
Vladimirs Fomins (7.kl.) – 3.vieta,
Aleksejs Makašins (7.kl.) – 3.vieta,
Alesja Agafonova (8.kl.) – 3.vieta,
Kirills Božkovs (8.kl.) – 3.vieta,
Deniels Derjugins (8.kl.) – 3.vieta,
Antons Zils (8.kl.) – 3.vieta,
Sofija Nedvede (5.kl.) – atzinība,
Amelija Astašonoka (5.kl.) – atzinība,
Anastasija Osipova (6.kl.) – atzinība,
Sofja Vasiļjeva (6.kl.) – atzinība,
Iļja Sarajevs (7.kl.) – atzinība,
Stepans Sokolovs (8.kl.) – atzinība.
Skolotājas Irēna Okseņuka, Olga Kaminska,
Nataļja Ēvalde, Rita Tankova, Ilona Mackeviča-Maņko,
Irina Poļakova, Tatjana Alika
Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde:
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 3.vieta,
Darina Saļkovska (11.kl.) – atzinība.
Skolotāja Maruta Rusiņa
Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde:
Darija Kuzminova (5.kl.) – 1.vieta,
Maija Kezina (6.kl.) – 3.vieta,
Sofija Nedvede (5.kl.) – atzinība.
Skolotāja Anastasija Seņkova
Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde:
Nikola Kursīte (8.kl.) – 1.vieta.
Skolotāja Ineta Jakovele
Pilsētas ķīmijas olimpiāde:
Jegors Komarovs (9.kl.) – 1.vieta,
Artjoms Kalmašņikovs (10.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Jana Jaceņuka (11.kl.) – 1.vieta,
Artjoms Zobņins (10.kl.) – 2.vieta,
Marija Bolotņikova (10.kl.) – 3.vieta,
Aleksandrs Ivanča (11.kl.) – 3.vieta,
Līna Marija Oļehnoviča (9.kl.) – atzinība,
Dmitrijs Jevsejevs (9.kl.) – atzinība,
Artjoms Loss (9.kl.) – atzinība,
Anna Maskaļova (9.kl.) – atzinība,
Grigorijs Gridasovs (10.kl.) – atzinība,
Dmitrijs Važeņins (10.kl.) – atzinība,
Aleksandrs Koževņikovs (10.kl.) – atzinība,
Ņikita Iznovs (10.kl.) – atzinība,
Aleksandrs Bulanovs (11.kl.) – atzinība,
Marija Smirnova (12.kl.) – atzinība.
Skolotāja Irina Halatina
Pilsētas ģeogrāfijas olimpiāde:
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Kirils Aleksejevs (12.kl.) – 1.vieta,
Georgijs Timofejevs (9.kl.) – 2.vieta,
Vladimirs Bazans (10.kl.) – 2.vieta,
Oļegs Iļjins (12.kl.) – 2.vieta,
Jeļizaveta Sivacova (12.kl.) – 2.vieta,
Daniils Zils (10.kl.) – 3.vieta,
Borisss Kotovs (10.kl.) – 3.vieta,
Jeļizaveta Gorina (11.kl.) – 3.vieta,
Marija Smirnova (12.kl.) – 3.vieta,
Jana Jaceņuka (11.kl.) – atzinība,
Ņikita Zirjanovs (11.kl.) – atzinība.
Skolotāji Nataļja Izuļena, Viktors Kudrjavskis
Pilsētas matemātikas olimpiāde:
Nikola Samuilova (9.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Antons Grāvelis (12.kl.) – 1.vieta,
Alise Ovčinko (9.kl.) – 2.vieta,
Aleksandrs Bulanovs (11.kl.) – 2.vieta,
Maksims Potašovs (9.kl.) – 3.vieta,
Artjoms Loss (9.kl.) – 3.vieta,
Liana Šaternika (9.kl.) – 3.vieta,
Vadims Černihovičs (9.kl.) – 3.vieta,
Vitālijs Papšs (10.kl.) – 3.vieta,
Polina Hohlova (12.kl.) – 3.vieta,
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – 3.vieta,
Marija Elksiņa (12.kl.) – 3.vieta,
Konstantins Jefimovs (9.kl.) – atzinība,
Aleksandrs Ivanča (11.kl.) – atzinība.
Skolotāji Olga Mikulova, Irina Poļakova,
Alina Magomedova, Stanislav Didych, Iveta Zarāne
Pilsētas ekonomikas olimpiāde:
Marija Elksniņa (12.kl.) – 2.vieta,
Marija Smirnova (12.kl.) – 3.vieta.
Skolotāja Iveta Laurena
Pilsētas informātikas (programmēšanas) olimpiāde:
Dmitrijs Jevsejevs (9.kl.) – 1.vieta.
Skolotājs Oļegs Bojaruns
Pilsētas fizikas olimpiāde:
Mihails Ģermanovičs (9.kl.) – 1.vieta,
Artjoms Kalmašņikovs (10.kl.) – 1.vieta,
Vitālijs Papšs (10.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Nikola Samuilova (9.kl.) – 2.vieta,
Aleksandrs Koževņikovs (10.kl.) – 2.vieta,
Dmitrijs Jevsejevs (9.kl.) – 3.vieta,
Adrians Formanickic (10.kl.) – 3.vieta,
Marija Elksniņa (12.kl.) – 3.vieta,
Alise Ovčinko (9.kl.) – atzinība,
Antonijs Dacjuks (10.kl.) – atzinība,
Ņikita Iznovs (10.kl.) – atzinība,
Valērija Siņakova (10.kl.) – atzinība,
Ņikita Spriņģis (10.kl.) – atzinība,
Aleksandrs Bulanovs (11.kl.) – atzinība.
Skolotājas Olga Mikulova, Kristina Žusele
Pilsētas krievu valodas olimpiāde:
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – 1.vieta,
Jūlija Presņakova (12.kl.) – 2.vieta,
Daniela Kudrjavceva (11.kl.) – 3.vieta,
Evelina Afanasjeva (8.kl.) – atzinība,
Ksenija Ņikitina (8.kl.) – atzinība,
Alise Ovčinko (9.kl.) - atzinība,
Jekaterina Goliak (10.kl.) – atzinība,
Vladimirs Bazans (10.kl.) – atzinība,
Marija Elksniņa (12.kl.) – atzinība.
Skolotājas Nataļja Koviļina, Ināra Kudrjavska
Pilsētas vēstures olimpiāde:
Artjoms Zobņins (10.kl.) – 1.vieta,
Jūlija Razumova (11.kl.) – 1.vieta,
Iļja Zilis (10.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Ņikita Zirjanovs (11.kl.) – 1.vieta,
Ksenija Silova (11.kl.) – 1.vieta,
Sabina Nedvede (11.kl.) – 2.vieta,
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – 2.vieta,
Arina Aļhimenko (11.kl.) – 2.vieta,
Marija Elksniņa (12.kl.) – 2.vieta,
Anna Maskaļova (9.kl.) – 3.vieta,
Andrejs Mihailovs (9.kl.) – 3.vieta,
Georgijs Timofejevs (9.kl.) – 3.vieta,
Liana Šaternika (9.kl.) – 3.vieta,
Vladimirs Bazans (10.kl.) – 3.vieta,
Anna Dzalbe (10.kl.) – 3.vieta,
Viktorija Šiļina (12.kl.) – 3.vieta,
Milana Tarvide (12.kl.) – 3.vieta,
Ivans Bočarovs (10.kl.) – 3.vieta,
Ksenija Gagarina (10.kl.) – 3.vieta,
Zlata Delvere (9.kl.) – atzinība,
Jeļizaveta Gorina (11.kl.) – atzinība,
Aleksandrs Koževņikovs (10.kl.) – atzinība,
Skolotāja Larisa Želve
Pilsētas bioloģijas olimpiāde:
Anna Maskaļova (9.kl.) – 1.vieta,
Liana Šaternika (9.kl.) – 1.vieta,
Grigorijs Gridasovs (10.kl.) – 1.vieta,
Artjoms Zobņins (10.kl.) – 1.vieta,
Anastasija Domaševa (11.kl.) – 1.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – 1.vieta,
Marija Elksniņa (12.kl.) – 1.vieta,
Alise Ovcinko (9.kl.) – 2.vieta,
Jeļizaveta Jurjeva (9.kl.) – 2.vieta,
Artjoms Kalmašņikovs (10.kl.) – 2.vieta,
Anastasija Kurmeļova (10.kl.) – 2.vieta,
Eiženija Vasiļjeva (10.kl.) – 2.vieta,
Jana Jaceņuka (11.kl.) – 2.vieta,
Jeļizaveta Sivačova (12.kl.) – 2.vieta,
Polina Jeļina (12.kl.) – 2.vieta,
Viktorija Šarova (9.kl.) – 3.vieta,
Līna Marija Oļehnoviča (9.kl.) – 3.vieta,
Iļja Zilis (10.kl.) – 3.vieta,
Ņikita Zirjanovs (11.kl.) – 3.vieta,
Marija Smirnova (12.kl.) – 3.vieta,
Milana Tarvide (12.kl.) – atzinība.
Skolotāja Ingūna Kostenko
Pilsētas angļu valodas olimpiāde:
Kristiāns Čunčulis (12.kl.) - 2.vieta,
Marija Elksniņa (12.kl.) - 3.vieta,
Maksims Kirillovs (11.kl.) – atzinība,
Anastasija Orlovska (10.kl.) – atzinība,
Artjoms Zobņins (10.kl.) – atzinība.
Skolotāji Sergejs Usevičs,
Solveiga Liepa
Pilsētas latviešu valodas olimpiāde (m.t.i. pr.):
Ksenija Ņikitina (8.kl.) – 1.vieta,
Nikola Kursīte (8.kl.) – 2.vieta,
Katrīna Kraine (7.kl.) – 3.vieta,
Martins Magomedovs (8.kl.) – 3.vieta.
Skolotājas Ineta Jakoveke,
Anita Bukeja
 
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē