Mācību - Tehnoloģiju licejs

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Mācību

Par liceju > Sasniegumi
Skolēnu mācību sasniegumi
2021./2022.m.g.

Vidējā balle - 8,18




Skolēni, kam liecībā ir tikai deviņas un desmit balles:

3.plūsma – Sofija Jepifanova,  Anna Lavrenova, Elīna Račko, Milana Gaiļevska, Edgars Romancevičs, Evija Bivka, Gļebs Rodionovs, Darja Skuķe, Damirs Zinčonoks, Kristiāns Žuselis,
4.plūsma – Andžejs Lapinskis, Marija Margeviča, Kirills Derjugins, Martins Bluzmanis, Eva Burunova, Sofija Bogdanova, Valerija Jeremejeva, Kirills Kukulo, Jeļizaveta Kuzņecova,
5.plūsma – Marks Goriņa, Darija Kuzminova, Nikita Sauts, Jaromirs Vjaters, Amelija Astašonoka, Sofija Nedvede, Marks Šimanskis, Aleksandrs Giņko,
6.plūsma –  Larija Novikova, Milana Lavrinoviča, Valērija Maksimova, Marija Marčenko, Kirils Mitrofanovs, Maija Kezina, Andrejs Losāns,
7.plūsma – Dainis Bivka, Viktorija Gabrena,
8.plūsma – Nikola Kursīte, Sebastians Žigarkovs, Daniels Derjugins, Anastasija Rogožina, Aļesja Agafonova,
9.plūsma – Alise Ovčinko, Anna Maskaļova,
10.plūsma -  Anastasija Kurmeļova, Eiženija Vasiļjeva, Anastasija Orlovska, Artjoms Zobņins,
11.plūsma – Anastasija Domaševa, Jana Jaceņuka, Maksims Kirillovs,
12.plūsma – Kristiāns Čunčulis, Polina Jeļina, Marija Smirnova, Milana Tarvide, Polina Hohlova.

Skolēni, kam liecībā ir tikai desmit balles:

6.plūsma – Anastasija Osipova, Sofja Vasiļjeva,
7.plūsma – Sofija Mogorite,
8.plūsma – Ksenija Ņikitina,
9.plūsma – Liana Šaternika,
12.plūsma – Marija Elksniņa, Jeļizaveta Sivačova.

Olimpiāžu rezultāti 2021./2022.m.g.
  
 
2021.-2022.m.g. licejisti ieguva pilsētas un novada olimpiādēs 1.vietas - 36, 2.vietas - 36, 3.vietas - 53, atzinības - 45. Kopā ieguva 170 godalgotas vietas. Valsts olimpiādēs licejisti ieguva 9 godalgotās vietas, valsts atklātajās olimpiādēs – 26 godalgotās vietas, Latgales zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 4 godalgotās vietas, valsts zinātniskās pētniecības darbu konkursā - 3 godalgotās vietas.

Labākie gada licejisti

 
2021./2022.m.g. – Maksims Kirillovs (11.kl.)
2020./2021.m.g. – Julija Zabrodina (12.kl.)
2019./2020.m.g. – Maksims Kirrilovs (9.kl.)
2018./2019.m.g. – Alisa Turukova (12.kl.)
2017./2018.m.g. – Stanislavs Jefimovs (12.kl.)
2016./2017.m.g. – Arturs Petrovs (12.kl.)
2015./2016.m.g. – Dmitrijs Redins (12.kl.)
2014./2015.m.g. – Raimonds Bogdanovičs (12.kl.)
2013./2014.m.g. - Sergejs Blakunovs (12.kl.)
2012./2013.m.g. - Konstantins Franckevičs (12.kl.)
2011./2012.m.g. - Marks Zeļdes (12.kl.)
2010./2011.m.g. - Anastasija Anspoka (12.kl.)
2009./2010.m.g. - Santa Kratule (12.kl.)
2008./2009.m.g. - Artjoms Lipins (9.kl.)
2007./2008.m.g. - Jekaterina Vasiļjeva (12.kl.)
2006./2007.m.g. - Ilona Skribina (12.kl.)
2005./2006.m.g. - Aleksandrs Okseņuks (12.kl.).

Valsts centralizēto eksāmenu rezultāti
 


Skolēnu mācību sasniegumi
1.semestris
2021./2022.m.g.

Vidējā balle - 8,06




 


 
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē