Kā iepazīt profesijas - Tehnoloģiju licejs

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Kā iepazīt profesijas

Karjeras izglītība > Atbalsta materiāli

Profesiju apraksti
Intervijas ar profesionāļiem
Fotoreportāžas no darba vietām
Izglītības iespējas
Materiāli patstāvīgai profesiju izpētei

Prakses, darba, brīvprātīgā darba   vakances jauniešiem
Informācija par profesijām
Skolu un studiju TOPs
Spēle «Virtuālā prakse»

TUESI.LV stāsta   stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri   ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.


Katrs no šiem   270 profesiju aprakstiem ir kāda konkrēta speciālista savas profesijas redzējums, līdz ar to, gan darba pienākumi, gan to veikšanās veids dažādos   uzņēmumos var būt nedaudz atšķirīgi. Katrai profesijai ir astoņas sadaļas –   aprakstā ir iespēja iepazināties ar profesijas saturu, būtiskāko aprīkojumu   un instrumentiem, ko speciālists lieto, darba apstākļiem un uzņēmumu vai   iestāžu veidiem, kādos sastopami šīs profesijas pārstāvji.Izglītojoša filma «Zaļais pipars»
Filma «Zaļais   pipars 1» par karjeras veidošanu tapa vairākus mēnešus, piedaloties Latvijas   vadošajiem uzņēmējiem, mūziķiem, aktieriem un vadošajiem personāla   speciālistiem. Filmas galvenais mērķis ir iedvesmot jauniešus sekot savam   sapnim, kā arī sniegt padomus veiksmīgas karjeras veidošanā.

Rokasgrāmata ir   veidota, lai palīdzētu Jums iepazīt sevi un būt veiksmīgam darba meklējumos.   Tā aicina Jūs mācīties no pieredzes, mainīties un atklāt jaunas iespējas   vēlamās darba vietas iegūšanā. 
 
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē