Daugavpils Krievu vidusskola-licejs


Go to content

Main menu:



Visiem saulainas un priecīgas Lieldienas!

Krievu liceja direktors
Jevgeņijs Timošenko







12.plūsmas licejiste Anastasija Škulepa izcīnīja vietu Latvijas komandā un piedalīsies 25.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē, kura notiks 06.-13.jūlijā Indonēzijā, Bali.
Vēlam Anastasijai un bioloģijas skolotājai Ingunai Kostenko veiksmi!











BackPlayNext


Krievu licejā notika metodiskais seminārs „TA pieejas izmantošana valodas prasmju attīstīšanā angļu un krievu valodas stundās” projekta „STEP to Thinking” ietvaros.
Paldies par darbu angļu valodas skolotājai Irinai Bučinskai un krievu valodas skolotājai Nataļjai Koviļinai!




Vadims Zvicevičs (12.kl.) saņēma ATZINĪBU par panākumiem diktātu konkursā vidusskolēniem „Rakstīt latviski ir moderni!”
Priecājamies par panākumiem kopā ar Vadimu un latviešu valodas un literatūras skolotāju Tatjanu Lavrecku!



Sveicam
pilsētas angļu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

  • Diānu Jermolovu – 1.vieta,
  • Rodionu Maglišu – atzinība,
  • Darju Gridasovu – atzinība.

Paldies par darbu angļu valodas skolotājai Nadeždai Vasiļjevai!



No 22. līdz 24.aprīlim Krievu liceja bibliotēkā notiks mūsu skolotāju mīļāko grāmatu prezentācija.
Aicinām visus ieinteresentus apmeklēt tādu unikālu pasākumu
pēc 3., 4. un 5. stundas no otrdienas līdz piektdienai!
Būsiet mīļi gaidīti!
Prezentācijas dalībnieki:
•
Otrdien: 10.20 –Anita Zariņa, 12.15 –Irina Halatina;
•
Trešdien: 10.20 – Nadežda Vasiļjeva, 11.15 – Irina Poļakova, 12.15 –Anastasija Seņkova;
•
Ceturtdien: 10.20 – Alla Paškeviča, 11.15 – Stanislavs Didičs; 12.15 – Marina Drozda.



BackPlayNext


Daugavpilī notika pilsētas tautas deju kolektīvu skate „Tiekamies dejā – 2014”.
Krievu liceja tautas deju kolektīvs „Balaguri” (4.-6.klašu grupa) ieguva augstākās pakāpes diplomu.
1.-4.klašu un 8.-11.klašu grupu kolektīvi „Balaguri” ieguva I pakāpes diplomus.
Priecājamies par panākumiem kopā ar mūsu dejotājiem un kolektīvu vadītāju Arinu Popovu.




17.aprīlī notika Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas pētījums, kura dalībnieki ir 15 gadus vecie skolēni no vairāk par 70 pasaules valstīm.
Pētījumā piedalījās 38 licejisti (8.-10.kl.). Pētījumā tiek mērīti skolēnu
sasniegumi dabaszinātnēs, lasīšanā un matemātikā, kā arī tiek izpētīti IKT un karjeras jautājumi.





Notika
starptautiskais matemātikas konkurss „Ķengurs – 2014”, kurā piedalījās 88 licejisti.
licejisti tika iekļauti
labāko skolēnu sarakstā Latvijā.
Godalgotas vietas ieguva:

1.vieta - Artjoms Antonovs (4.kl.),
1.vieta
- Pāvels Visvāldis Macķevičs-Maņko (9.kl.),
2.vieta
- Deniss Bogdanovs (5.kl.),
3.vieta
- Natalija Koreņevska (5.kl.).
Priecājamies par augstajiem panākumiem kopā ar jaunajiem matemātiķiem un viņu skolotājiem!



BackPlayNext


9.
plūsmas skolēni K.Vainauskaite, D.Turčenko, O.Kuricina, Ņ.Jamrovskis, V.Volkovs, M.Zabetčuks, A.Sargsjans, Ņ.Muratovs, J.Barila, G.Mjagkihs piedalījās pilsētas konkursā „Arodskolu izaicinājums 2014” un ieguva kausu un diplomu par 1.vietu.
Sveicam skolēnus, plūsmas kuratori Anželu Mirošņikovu un karjeras konsultanti Tatjanu Ņesteruku!




BackPlayNext

Radošā un pozitīvā atmosfērā notika skolēnu radošo darbu „Vesels, drošs, laimīgs” aizstāvēšana.

  • Alisa Turukova, Valentīna Dzjumane, Elizabete Limanovska, Jelizaveta Zalivanskiha (7.kl.) ar darbu „Proverbs in our life help to be healthy, safe and happy” ieguva 1.vietu.
  • Alina Popkova un Anna Novosada (7.kl.) ar plakātu „Atstarotājs ir tavs glābējs” ieguva 2.vietu.

Priecājamies par panākumiem kopā ar licejistēm un skolotājām Ludmilu Lastovku, Nataļju Izulenu un Ingu Vasiļjevu!





Krievu liceja skolnieces: Viktorija Volkova (6.kl.), Liāna Sļedevska (6.kl.), Olga Sergičeva (5.kl.) piedalījās Daugavpils vispārizglītojošo skolu 5. – 9. klašu skolēnu 10. atklātajā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē „Gadalaiki – pavasaris”. Darbu izstāde „Adatu spilventiņi” ir apskatāma Latgales Centrālās bibliotēkas lasītavā.
Paldies par darbu Nataļjai Izulenai!










BackPlayNext


Daugavpils novadpētniecības muzejā notika interaktīvā klases stunda „Lieldienu simboli un atribūti”, kuru apmeklēja 3. un 4.klašu skolēni.





Daniels Narajevs (8.kl.) ieguva 2.vietu (50m uz muguras) un 3.vietu (100m uz muguras) 9. Starptautiskās sacensībās peldēšanā Tartu.
Daniels kļuva par sporta meistara kandidātu.
Sveicam Danielu!








Daugavpilī notika sporta deju sacensības „Daugavpils kauss 2014”. Annemarija Simonova (1.kl.) ar partneri Konstantīnu Pikinu ieguva 2.vietu.
Sveicam Annemariju!







BackPlayNext


Licejā notika vecāko klašu skolēnu tikšanās ar mūsu skolas absolventiem:
Jūliju Zasnovu – Latvijas Universitātes 1.kursa studenti,
Violetu Girucku – Rīgas Stradiņa Universitātes 1.kursa studenti,
Annu Grizāni - Rīgas Stradiņa Universitātes 1.kursa studenti.




Rīgā notika valsts fizikas olimpiāde.

  • Sergejs Blakunovs (12.kl.), Raimonds Bogdanovičs (11.kl.) ieguva 3.vietu,
  • Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko (9.kl.) – atzinību.

Vēlam veiksmi Sergejam un Raimondam, kuri tika aicināti piedalīties atlasē uz Pasaules fizikas olimpiādi.
Priecājamies par panākumiem kopā ar licejistiem un fizikas skolotāju Tatjanu Maslovu!



SVEICAM
novada matemātikas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

  • Artjomu Antonovu (4.kl.) – 1.vieta,
  • Jeļizavetu Sivačovu (4.kl.) – 1.vieta,
  • Polinu Hohlovu (4.kl.) – 2.vieta,
  • Polinu Jeļinu (4.kl.) – 3.vieta,
  • Mariju Smirnovu (4.kl.) – atzinība,
  • Aleksandru Broku (4.kl.) – atzinība,
  • Milanu Tarvidi (4.kl.) – atzinība,

Paldies par darbu matemātikas skolotājām Svetlanai Elksniņai un Irēnai Okseņukai!



Krievu licejā notika 10.plūsmas skolēnu tikšanās ar mūsu skolas absolventiem – pašlaik ārzemju studentiem:
Pavēlu Ivanovu, Konstantīnu Kolomeičuku, Vladislavu Savicki.
Pasākuma tēma: „Augstākā izglītība Lielbritānijā un Skotijā”.



BackPlayNext


Notika pilsētas konkurss Latvijas ģeogrāfijā.
9.klases skolēni
Sergejs Jaunzems, Gļebs Gagarins, Stivens Dudovs, Pāvels Visvaldis Macķevičs-Maņko ieguva II vietu.
Sveicam licejistus un ģeogrāfijas skolotāju Viktoru Kudrjavski!




Evita Daugule un Nataļja Hodaseviča (9.pl.) piedalījās Lieldienu floristikas konkursā un ieguva 1.vietu.
Priecājamies par panākumiem kopā ar meitenēm un floristikas skolotāju Larisu Spoli!







Daugavpilī norisinājās
uzņēmējdarbības sacensību jauniešiem „Izaugsmes forums – 2014” pusfināls.
10.klases licejistu komanda:
Darja Ņevedomska, Dāvids Isakovs, Aleksandra Koblence ieguva 2.vietu, prezentējot ortopēdiskās apavu zoles ar sildītājiem.
1. vietu
ieguva 10.klases komanda: Imants Kornijenko, Jevgeņijs Bistrovs, Dmitrijs Gusarovs, Aleksandrs Konopackis. Viņi pārstāvēs Daugavpili sacensību finālā Rīgā, prezentējot savu produktu – vienreizējās lietošanas zobu birsti.
Sveicam oriģinālo ideju autorus un skolotāju Ivetu Laurenu!




Krievu liceja direktors Jevgeņijs Timošenko tikās ar 9.plūsmas licejistu Artūru Petrovu, kurš Eiropas starptautiskajā dabaszinātņu olimpiādē Latvijas komandas sastāvā ieguva bronzas medaļu.
Jevgeņijs Timošenko apsveica Artūru un novēlēja viņam turpmākos panākumus! Liceja direktors pateicās arī skolotājām, kuru ieguldītais darbs sekmēja augstus rezultātus - Ingūnai Kostenko, Tatjanai Maslovai un Irinai Halatinai!




BackPlayNext


Pilsētas koru skatē Krievu liceja 5.-9.klašu koris ieguva I pakāpes DIPLOMU.
Priecājamies kopā ar dziedātājiem un kora vadītāju Irinu Hmeļevsku! Malači! Lai skan!




SVEICAM pilsētas konkursa „Pazīsti savu organismu” godalgoto vietu ieguvējus:
Aleksandru Vasiļjevu (12.kl.) – 1.vieta,
Valēriju Rakšu (9.kl.) – 3.vieta.
Paldies par darbu bioloģijas skolotājai Ingūnai Kostenko!



Vecāko klašu skolēni piedalījās pasākumā
„„Izglītības iespējas 2014” – DARBS.KARJERA. PRAKSE”, kurš notika Daugavpilī kinoteātrī „Renesanse”.
10.plūsmas skolēns
Dmitrijs Polgins uzstājās konferencē „Manas iespējas ES”.
Diāna Matkeviča, Valērija Grakova, Marija Kucenko (11.pl.) apmeklēja meistarklasi „Mans radošums – mana konkurētspēja”.
Pasākuma ietvaros 11.plūsmas skolēni tika iepazīstināti ar
programmu Erasmus.



8.plūsmas skolēns Daniels Narajevs ieguva 2.vietu starptautiskajā turnīrā peldēšanā „Dzūkijos taure 2014”.
Malacis!








BackPlayNext


Licejā notika 10.plūsmas skolēnu tikšanās ar ASV informācijas centra vadītāju Natāliju Oševerovu. Pasākuma tēma: „Amerikāņu digitālā bibliotēka eLibraryUSA”. Centra vadītāja iepazīstināja licejistus ar iespējām, kuras piedāvā bibliotēka, un palīdzēja noformēt paroles, lai brīvi izmantotu bibliotēkas pakalpojumus.




SVEICAM pilsētas matemātikas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

  • 2.vieta - Katerīnu Novaku (3.kl.),
  • 3.vieta - Olgu Ļubarsku (3.kl.), Annu Ignatjevu (3.kl.),
  • atzinība - Jeļizavetu Gorinu (3.kl.).

un matemātikas skolotājas Svetlanu Elksniņu un Irēnu Timinsku!



Notika
pilsētas krievu valodas olimpiāde.

  • Diāna Jermolova (8.kl.) ieguva 1.vietu,
  • Rita Požarska (8.kl.) – 2.vietu.

Priecājamies par panākumiem kopā ar krievu valodas un literatūras skolotājām Nataļju Koviļinu un Allu Pašķeviču.



SVEICAM
pilsētas latviešu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

  • Artūrs Aukšpols (6.kl.) – 1.vieta,
  • Vinsents Sivačovs (6.kl.), Anna Jevtušina (5.kl.), Jūlija Zabrodina (5.kl.) – 3.vieta.

Paldies licejistiem un latviešu valodas skolotājai Ingrīdai Kucinai!



BackPlayNext


Notika vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Trejdeviņas saules lec”.

  • Evija Pavlovska (4.kl.) - 1.vieta;
  • Adrians Formanickis (2.kl.), Ksenija Žuka (4.kl.), Edvīns Guščins (5.kl.), Anastasija Studeņņikova (7.kl.) - 2.vieta;
  • Viktorija Lapkovska (1.kl.), Alīna Stašāne (4.kl.), Danila Miļukins (5.kl.), Artjoms Melihovs (5.kl.) - 3.vieta;
  • Rita Požarska (8.kl.), Arturs Ždanovs (9. Kl.) - 4.vieta.

Priecājamies par panākumiem kopā ar skolēniem un vizuālās mākslas skolotāju Ingu Vasiļjevu!




BackPlayNext

Rīgā notika Starptautiskā deju olimpiāde „International Dance Olympiad Riga 2014”.
Kristina Timofejeva (11.kl.), Anastasija Artemjeva (9.kl.), Darja Turčenko (9.kl.), Marina Ivanova (9.kl.) un Marija Pimanova (7.kl.) piedalījās konkursā pilsētas deju kolektīva „Fantazy” sastāvā un ieguva divas pirmās vietas.
Malači!




Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde apbalvo 10.plūsmas licejistu Dmitriju Polguju-Polginu ar DIPLOMU par II vietu publiskās runas konkursa dažādās valodās „Es gribu, lai dažādu kultūru gars pēc iespējas būtu brīvāks visur: tik negribētu, lai tas mani notriec no kājām” 10.-12.klašu skolēniem (latviešu valodā) 2.posmā.
Priecājamies par panākumiem kopā ar Dmitriju un latviešu valodas un literatūras skolotāju Ingu Sokolovu!





Notika pilsētas mēroga izteiksmīgās runas konkurss 1.klašu skolēniem.

  • Aleksejs Sivačovs ieguva 1.vietu,
  • Jelizaveta Meļehova – 2.vietu,
  • Oskars Bārtulis – pateicību par aktīvu dalību un gūtajiem panākumiem.

Sveicam skolēnus un krievu valodas un literatūras skolotāju Nadeždu Mališevu un kuratori Alinu Ivanovu!





Rīgā notika starptautiskais turnīrs ātrajā šahā “Latvian Railway Open”. 7.plūsmas šahiste Elizabete Limanovska, uzrādot devīto rezultātu kopvērtējumā, ieguva balvu par pirmo vietu dāmām turnīra “B” grupā.
Sveicam Elizabeti!









9.plūsmas licejisti Eleonora Kursiša, Vladislavs Roščupkins, Valērija Rakša, Janušs Barila saņēma pateicības pilsētas skolēnu skatuves runas konkursā „Es: mans laiks un mana tauta”, kas notika Marka Rotko centrā.
Paldies licejistiem un latviešu valodas skolotājai Inetai Jakovelei!







BackPlayNext


Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre Marina Mihailovska novadīja informācijas stundu „Globālais tīmeklis un drošība” 7.klašu skolēniem. Pasākums notika Drošāka interneta nedēļas ietvaros. Pasākuma gaitā bibliotekāre pastāstīja skolēniem par Interneta lietderīgumu, ja to izmanto gan mācībās, gan brīvajā laikā. Pēc tam interneta lietotāji tika iepazīstināti ar interneta etiķeti, bīstamiem elementiem tīklā, ka arī uzzināja par vispārējiem drošības noteikumiem, lietojot Internetu. Liela uzmanība tika pievērsta tam, ka Interneta tīklā bieži var saskarties ar pārkāpumiem, no kuriem cieš tieši bērni.




BackPlayNext


Krievu licejā notika informācijas stunda „Latvijas datubāze - LETONIKA”, kuru novadīja Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre Marina Mihailovska. Pasākums notika e-prasmju nedēļas ietvaros. 11.plūsmas licejisti tika iepazīstināti ar datubāzes LETONIKA nodaļām, kā strādāt ar dažādiem rīkiem, kā iesaistīties konkursos, kā padziļināt savas zināšanas dažādos priekšmetos.





Bērnu un jauniešu centrs „Jaunība”, Daugavpils pilsētas skolēnu un studentu parlaments apbalvoja ar ATZINĪBAS RAKSTU Krievu vidusskolas-liceja avīzi „Sami o sebe” par aktīvu līdzdalību pilsētas konkursā „Labākais skolēnu preses izdevums” nominācijā „Ar informāciju bagātākā”.
Sveicam visus avīzes redaktorus un direktori Veru Geļfandi!






Rīgā divas dienas notika
valsts ķīmijas olimpiāde.
Arturs Petrovs (9.kl.), Vaclavs Koržeņevskis (10.kl.)ieguva 2.vietu.
Priecājamies par panākumiem kopā ar licejistiem un ķīmijas skolotāju Irinu Halatinu!



BackPlayNext


Krievu licejā notika pieredzes apmaiņas seminārs „Skolēnu pētnieciskās darbības prasmju veidošana krievu valodas un literatūras stundās” Ventspils skolu krievu valodas un literatūras skolotājiem.
Semināra ietvaros savā pieredzē dalījās krievu valodas un literatūras skolotājas
Vera Geļfande, Nataļja Koviļina, Ināra Kudrjavska, Alla Paškeviča.





Daniils Viktorovs (2.kl.) ar partneri Angelīnu Cvetkovu ieguva 1.vietu sporta deju sacensībās „Ludzas kauss”.
Malacis!








No 31.martam līdz 11.aprīlimDaugavpilī notiek Vācu kultūras pavasaris. Pasākuma ietvaros Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem piedāvāti dažādi koncerti, filmu uzvedumi, muzikālais lasījums, izstādes, futbola turnīrs un ekskursijas. Ikviens vācu valodas un kultūras mīļotājs atradīs sev interesantu pasākumu vācu, latviešu un krievu valodā.
Informācija par
Vācu kultūras pavasari Daugavpilī sk.šeit.



BackPlayNext


Daugavpilī notika sacensības vieglatlētikā „Cerība – 2014”.

  • Liceja zēnu komanda – Aleksejs Kudeļkins (5.kl.), Eduards Daškevičs (5.kl.), Daniils Proščinko (4.kl.), Deniss Pavlovs (5.kl.), Dmitrijs Frolovs (4.kl.), Ēriks Golovļovs (4.kl.) ieguva 1.vietu.
  • Meiteņu komanda – Evelīna Kopilova (5.kl.), Jekaterina Fjodorova (5.kl.), Olga Sergičeva (5.kl.), Diāna Agafonova (3.kl.), Evita Rimoviča (3.kl.), Marija Novicka (5.kl.) ieguva 4.vietu.
  • Individuālajā ieskaitē D. Pavlovs ieguva 2.vietu, E. Daškevičs – 3.vietu.

Sveicam mūsu sportistus un treneri Ludmilu Kravcovu!




BackPlayNext


Matemātikas skolotāja Alina MagomedovaLatvijas delegācijas sastāvā piedalījās 13. Starptautiskos pedagoģiskos lasījumos „Skolotājs”, kurus organizēja izcils pedagogs un zinātnieks Šalva Amonašvili.
Skolotāji apmeklēja Gruzijas skolu Basti-Bubu, kur strādā Amonašvili tēvs un dēls, piedalījās nodarbībās Humānas pedagoģijas laboratorijās.
Skaista bija ekskursija pa Gruzijas zemi, kur dzīvo brīnišķīgi cilvēki, kura ir bagāta ar baltiem no sniega kalniem, upēm Aragvi un Kura, ar Gruzijas maizi un garšīgiem ēdieniem, ar mākslu, dzeju, dejām un dziesmām.




Notika valsts atklātā ķīmijas olimpiāde.

  • Sergejs Blakunovs (12.kl.) ieguva 1.vietu,
  • Violeta Žukova (12.kl.) – 2.vietu,
  • Diāna Jermolova (8.kl.) – atzinību.

Sveicam licejistus un ķīmijas skolotāju Irinu Halatinu!



BackPlayNext


Krievu licejā notika pieredzes apmaiņas seminārs „Mācību un audzināšanas darba organizēšanas īpatnības Daugavpils Krievu licejā” Jēkabpils izglītības pārvaldes pārstāvjiem un skolu direktoriem.




Daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs (8.kl.) ieguva 8.vietu Pasaules junioru čempionātā.
Malacis!








A.Koblences, S. Blakunova, J. Gornostajevas un J. Zubcovas, K. Bļinovas, V. Šingarjovas, A. Pahomovas, V. Žukovas, D. Jaunzema un A. Vasiļjeva, J. Siņko un A. Jarmuševičas
zinātniski pētnieciskie darbi tika nosūtīti uz Rīgu uz valsts konkursu.
Vēlam mūsu licejistiem un skolotājiem veiksmi!



Latgalē notika
vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2014”. Liceja ansambļi „3DEReM”un „Puella” ieguva II pakāpes DIPLOMUS.
Sveicam dziedātājus un ansambļu vadītāju Innu Likovu!



BackPlayNext


Krievu licejā notika matemātikas svētki 2.plūsmas skolēniem. Licejisti lasīja dzejoļus par reizināšanas tabulu, piedalījās stafetēs, matemātiskajā domino, minēja rēbusus un mīklas.
Pasākumu organizēja matemātikas
skolotājas Irēna Timinska, Svetlana Elksniņa un plūsmas kuratore Tatjana Petroviča.




BackPlayNext

APSVEICAM Latgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursa godalgoto vietu ieguvējus:

  • Latviešu literatūrzinātne: Aleksandra Koblence (10.kl.) – 2.vieta,
  • Matemātika: Sergejs Blakunovs (12.kl.) – 3.vieta,
  • Ekonomika: Jekaterina Gornostajeva, Jekaterina Zubcova (12.kl.) – 2.vieta,
  • Cittautu valodniecība (krievu): Kristīna Bļinova (12.kl.) – 1.vieta, Viktorija Šingarjova (11.kl.) – 1.vieta,
  • Cittautu valodniecība (angļu): Anna Pahomova (12.kl.) – 1.vieta,
  • Ķīmija: Violeta Žukova (12.kl.) – 1.vieta,
  • Zemes zinātne: Dmitrijs Jaunzems, Aleksandrs Vasiļjevs (11.kl.) – 1.vieta,
  • Socioloģija: Jaroslavs Siņko, Anželika Jarmuševiča (12.kl.)– 1.vieta,
  • Fizika: Kristīna Timofejeva, Jekaterīna Jefremova (11.kl.) – 3.vieta.

Sirsnīgie novēlējumi licejistiem un skolotājiem Ingai Sokolovai, Inārai Kudrjavskai, Svetlanai Veļigurai, Ivetai Laurenai, Tatjanai Maslovai, Larisai Želvei, Irinai Halatinai, Viktoram Kudrjavskim, Stanislavam Didičam!



17.-21.
martā Rīgā notika Latvijas 2014.gada jauniešu šaha čempionāta finālsacensības vecuma grupās no 8 līdz 18 gadiem.
Daniils Horobrijs (3.pl.), Elizabete Limanovska (7.pl.) un Marija Nikolajeva (5.pl.) ieguva 1.vietu savās vecumgrupās un izcīnīja Latvijas čempionu titulu.
Sveicam mūsu šahistus!




Daugavpilī notika kārtējais Jauno ģeogrāfu mača posms. Sacensību tēma „Pasaules kulinārija”.
Arturs Petrovs (9.kl.) kļuva par čempionu 6.-9.klašu grupā, Sergejs Jaunzems (9.kl.) ieguva otro vietu.
11.klašu grupā:
Dmitrijam Jaunzemam – 1.vieta, Aleksandram Vasiļjevam – 2.vieta,
12.klašu grupā
Renātei Sahanei ir 1.vieta.
Posma
absolūtais uzvarētājs ir Arturs Petrovs. Viņš saņēma balvu, kura atbilst tēmai – pavārgrāmatu.
Sveicam licejistus un ģeogrāfijas skolotāju Viktoru Kudrjavski ar panākumiem!



Notika pilsētas dabaszinību olimpiāde.

  • Ivans Bočarovs (2.kl.), Anastasija Kurmeļova (2.kl.) ieguva 3.vietu,
  • Ņikita Spriņgis (2.kl.) – atzinību.

Sveicam licejistus un dabaszinību skolotāju Jeļenu Vojevodovu!



Notika
valsts matemātikas olimpiāde.

  • Dmitrijs Anisko (11.kl.) – 2.vieta,
  • Dmitrijs Kokins (11.kl.) – 2.vieta,
  • Dmitrijs Redins (10.kl.) – 3.vieta,
  • Sergejs Blakunovs (12.kl.) – 3.vieta,
  • Raimonds Bogdanovičs (11.kl.) –atzinība,
  • Pavēls Visvaldis Mackevičs-Maņko (9.kl.) – atzinība.

Latvijas Universitāte, A.Liepas Neklātienes matemātikas skola apbalvo Daugavpils Krievu vidusskolu-liceju par labākajiem rezultātiem kopvērtējumā Latvijas 64.matemātikas olimpiādē.
Priecājamies par panākumiem kopā ar skolēniem un matemātikas skolotājiem Irīnu Poļakovu, Ivetu Zarāni, Stanislavu Didiču, Jekaterīnu Klanovsku, Alinu Magomedovu!



BackPlayNext


4. klašu skolēni apmeklēja Latgales Centrālo bibliotēku, kur notika literārs pasākums, veltīts Aleksandra Puškina 215. gadu jubilejai. Pasākumu organizēja un novadīja Puškina biedrība Latvijā sadarbībā ar Latgales Centrālo bibliotēku.
Pasākumu vadīja aktrise, radiožurnāliste un Latvijas Puškina biedrības pārstāve
Svetlana Vidjakina.
Tikšanās laikā skanēja A. Puškina pasaku fragmenti un dzejoļi.
(Fotogrāfijas no LCB mājas lapas www.lcb.lv)





BackPlayNext


Martā notika Starptautiskais matemātikas konkurss „Ķengurs – 2014”. Tajā piedalījās vairāk nekā 80 licejistu.
Gaidīsim rezultātus!





Brīvdienās notika 8.Latgales Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskie lasījumi „Radošs un zinošs skolotājs = radošs un zinošs skolēns”, kurā piedalījās Krievu liceja latviešu valodas un literatūras skolotāji.
Inga Sokolova ziņoja par tēmu „Pašaudzināšanas vides radīšana literatūras stundās”.




Back to content | Back to main menu