Daugavpils Krievu vidusskola-licejs


Go to content

Main menu:


Mūsu ikdienas saziņas veids ir valoda. Mēs esam dažādi, un valodas, kuras lietojam, arī ir dažādas. Kalendārs skaita zeltainos septembra datumus, tas nozīmē, ka strauji tuvojas arī Eiropas valodu diena.
Informācija par pasākumu šeit.

Dosimies neaizmirstamā ceļojumā uz Eiropas valodu pasauli, 2014. gada 26. septembrī plkst.13.00, Vienības ielā 13, 1. stāva foajē.
Uz tikšanos!Pagājušā gada oktobrī pilsētas skolotāji atklāja cits citam savus radošos talantus un iemācīja, kā piešķirt savai dzīvei krāsainus akcentus. Arī šogad aicinājumam uzņemties kādas meistarklases vadību un iemācīt citiem to, kas labi padodas pašam, atsaucās gandrīz 30 skolotāji. Nodarbības notiks gan izglītības iestādēs, gan Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē.
Aicinām skolotājus izmantot kolēģu piedāvājumus un apmeklēt meistarklases!

Pieteikties meistarklasēm var līdz š.g. 23.septembrim, rakstot uz e-pastu ipd.sabiedriba@inbox.lv, norādot meistarklases nosaukumu un savu vārdu, uzvārdu, iestādi.
Meistarklašu norises grafiks šeit.FullscreenBackPlayNext


12.septembrī
Dzejas dienas 10.b un 12.a,b klases skolēni sagaidīja ar svētku devīzi "Dzeja pievelk". Literatūras stundās jaunieši lasīja patstāvīgi izvēlēto latviešu autoru dzeju.
Stundas novadīja latviešu valodas un literatūras skolotāja Tatjana Lavrecka.

Liels paldies 12.klases skolniecei Valērijai Grakovai par pasākuma noformējumu!
FullscreenBackPlayNext


„Dzejas dienas”
nedēļas ietvaros skolas bibliotēkā notika latviešu dzejas stundas 8.plūsmas skolēniem. Licejisti lasīja latviešu dzejnieku dzejoļus un savus tulkojumus krievu valodā.
Stundas novadīja latviešu valodas un literatūras skolotājas
Anita Bukeja un Lilija Meinerte.

Skolas bibliotēkā šim pasākumam tika noformēta izstāde
„Rainis un „Dzejas dienas”.
Daugavpils Universitāte
aicina apmeklēt 9.Daugavpils ZINĀTNES FESTIVĀLU, kurš notiks 22.-26.septembrī.
Zinātnieku nakts „KRISTĀLI” notiks 26.septembrī.
Programma šei
t.Atnāci, ieraudzīji, iestājies!
Aicinām apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Baltijas valstīs „Starptautiskās izglītības dienas 2014”, kura notiks sestdien, 27.septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no plkst.10.00 līdz 18.00. Izstādi organizē „Baltic Council for International Education” ar izglītības aģentūras „Meridian Group”atbalstu.
Ieeja izstādē ir bez maksas.Finanšu nozares uzņēmuma “4finance” zīmols “SMScredit.lv” izsludina
radošo darbu konkursu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem “JA MUMS BŪTU KAMIELIS ...". Konkursa mērķis ir veicināt bērnu radošumu, paplašināt viņu redzesloku, attīstīt iztēli un radīt interesi par apkārtējo vidi un dzīvības daudzveidību dabā.
Sagatavoti darbi ir jānosūta ar kontaktinformāciju līdz 25.septembrim.

Konkursa nolikums
šeit.Krievu licejā no 15.septembra notiek vecāku sapulces plūsmās. Informāciju par sapulču norises kārtību un laiku skatīt plūsmu saitē.FullscreenBackPlayNext

Sveicam 7. un 8.plūsmas komandu „Licejisti non-stop” (Tarvide Viktorija, Poplavska Arianda, Sirņikova Diāna, Mače Eva, Pahomova Olga, Kumpiņa Santa (7.kl.) un Doļa Viktorija (8.kl.)) un skolotāju Marinu Drozdu ar iegūto 3.vietu Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros rīkotajā konkursā „Rīgas iela laika griežos”, kuru organizēja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs!
Paldies par atsaucību un palīdzību kuratorei Alinai Ivanovai un skolotājam Oļegam Kolpakovam!
FullscreenBackPlayNext

Jaunbūves bibliotēkā „Dzejas dienas” nedēļas ietvaros notika 11.plūsmas licejistu radošā tikšanās ar dzejnieku Anatoliju Galleru „Ar atvērtu sirdi”.
Paldies bibliotekārei
Natālijai Putromai par pasākuma sagatavošanu un novadīšanu.
BackPlayNext


Dzejas dienu ietvaros 11. a,b un 10.a klasē otrdien 9.septembrī viesojās jaunā dzejniece Annija Guitane, kas lasīja savus darbus un atbildēja uz licejistu jautājumiem.
No 8.līdz 13.septembrim Daugavpilī notiek literārā nedēļa „Dzejas dienas”. Visus ieinteresentus ielūdzam piedalīties pasākumos.
Pasākumu saraksts šeitInformācija pedagogiem un skolēniem:
„Panākumu Universitāte” aicina pedagogus un skolēnus kļūt par studentu.
„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem un to pedagogiem, kurā, iepazīstot citu jauniešu un veiksmīgu personību dzīvi un biznesa pieredzi, tiek attīstīta prasme gūt personīgus panākumus. Iegūtā pieredze būs nozīmīgs virzītājs Tavas personības attīstīšanā un redzesloka paplašināšanā.
„Panākumu Universitātes” prezentācija šeit.
Sveicam 3.plūsmas licejisti Valēriju Siņakovu, kura vingrošanas sacensībās Rīgā „3.International Artistics Tournament „I.Vihrov Cup Riga”2014” ieguva 2.vietu!
FullscreenBackPlayNext


Daugavpils pilsētas Domē sveica to skolu direktorus, pedagogus un skolēnus, kuras ierindojās labāko Latvijas skolu skaitā.
Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks
Jānis Dukšinskis un Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova apsveica Daugavpils Krievu vidusskolu-liceju ar lielajiem panākumiem - mūsu skola ieguva otro vietu skolu reitingā.

Paldies visiem pedagogiem, skolēniem un vecākiem par darbu!

FullscreenBackPlayNext


Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā notika Daugavpils Krievu vidusskolas–liceja vizuālās mākslas skolotājas Ingas Vasiļjevas izstādes „Akvarelis” atklāšana.
Izstāde LCB Periodikas lasītavā būs apskatāma līdz 30. septembrim.
Būsiet mīļi gaidīti!
FullscreenBackPlayNext


2.septembrī, Melngalvju namā notika Ata Kronvalda balvas un ceļojošās balvas "Lielā pūce" pasniegšanas ceremonija.

Mūsu skola tika apbalvota ar ceļojošo balvu „Lielā pūce” par otro vietu par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs un zinātnisko darbu konferencēs 2013.-2014.mācību gadā.

Sveicam ar panākumiem skolotājus un skolēnus! Paldies vecākiem par atbalstu!

Latvijas skolu reitings šeit
FullscreenBackPlayNext


1.
septembrī Melngalvju namā notika svinīgais pasākums, kur Valsts prezidents Andris Bērziņš, izglītības zinātnes ministre Ina Druviete un Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntis Vasiļevskis sveica starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekus.

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Krievu liceja skolēni (tagad absolventi) Sergejs Blakunovs un Anastasija Škulepa un viņu skolotājas Tatjana Maslova un Ingūna Kostenko.
FullscreenBackPlayNext


Pateicamies visiem, kas piedalījās fotokonkursā, kuru organizēja liceja avīze „Sami o sebe”. Publicējam visu autoru fotogrāfijas. Pateicoties jums, vasara turpinās.


Krievu liceja kolektīvs sveic Irinu Pauru liceja direktores amatā!

Lai ikdienas solis ir raits, drošs un ved uz jaunām virsotnēm!

FullscreenBackPlayNext

ZINĪBU DIENA Krievu licejā.

11.klases licejists Vaclavs Koržeņevskis ieguva I pakāpes DIPLOMU XI Starptautiskajā olimpiādē krievu valodā, kura notika vasarā Maskavā.
Radošajā konkursā „Jaunais orators” licejists saņēma III pakāpes DIPLOMU.
Priecājamies par panākumiem kopā ar Vaclavu un krievu valodas un literatūras skolotāju Ināru Kudrjavsku!


Sveicam licejistus, skolotājus, skolas darbiniekus un vecākus ar jaunā mācību gada sākumu!


Veiksmīgu, panākumiem bagātu, radošu, jaunu gudrību
pilnu jauno mācību gadu!

Krievu licejā notika pedagoģiskā
kolektīva sapulce “2013.-2014.m.g.rezultāti un 2014.-2015.m.g. prioritātes”.
No 6.līdz 13.jūlijam Denpasārā Indonēzijā notika
25.starptautiskā bioloģijas olimpiāde, kurā piedalījās Latvijas komandas sastāvā 12.klases skolniece Anastasija Škulepa (tagad mūsu absolvente).
Šogad par pasaulē bioloģiju vislabāk pārzinošo skolēnu godu cīnījās 238 skolēni no 61 valsts.
Paldies par darbu bioloģijas skolotājai
Ingunai Kostenko!

No 13.jūlija līdz 20.jūlijam Kazahstānas galvaspilsētā Astanā notika 45.starptautiskā fizikas olimpiāde, kurā piedalījās gandrīz četri simti skolēnu no 85 pasaules valstīm.
Latviju olimpiādē pārstāvēja pieci skolēni. No Krievu liceja olimpiādē piedalījās
Sergejs Blakunovs, kurš ieguva divas bronzas medaļas.
Olimpiāde notika divās kārtās – teorētiskajā un eksperimentālajā – rādot savu meistarību fizikas uzdevumu risināšanā.
Priecājamies par panākumiem kopā ar Sergeju un viņa vecākiem! Sveicam arī fizikas skolotāju Tatjanu Maslovu!
Sergejs Blakunovs mācīsies Kembridžas Universitātē Lielbritānijā. Sirsnīgi novēlam jaunajam studentam augstus sasniegumus!Tika publicēts Ata Kronvalda fonda izstrādātais skolu reitings 2014.gadam.
Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
ieņem otro vietu reitingā.
Sveicam ar panākumiem skolotājus un skolēnus!
Pateicamies vecākiem par atbalstu!

Back to content | Back to main menu